Proč je dobré cvičit na nestabilních podložkách?

Cvičení na nestabilních podložkách, jako je balanční deska, pomáhá posilovat hluboké svaly trupu a dolních končetin, zlepšuje rovnováhu a koordinaci, snižuje riziko úrazů spojených s pádem a bolesti zad.

Základní Cviky na Balanční Desce

Balanční deska nabízí mnoho cviků, které můžete provádět k posílení svalů a zlepšení stability. Mezi základní cviky patří stání na jedné noze, výskoky na místo, kyvadlové pohyby a cvičení ve stoje s otočením trupu.

Cvičení na Bosu

Bosu, další typ nestabilní podložky, umožňuje provádět cviky jako jsou dřepy, výpady, střídavé ohýbání kolen a rotace trupu.

Základní Cviky na Balanceboardu

Balanceboard poskytuje další možnosti cvičení, jako jsou rotace kyčlí, posilování svalů hýždí a rovnovážné cviky ve stoje.

Giboard: Více Cviků a Triků

Giboard je lepší než konkurenční pomůcky pro balanční cvičení, protože nabízí širokou škálu cviků a triků. V aplikaci Gibbon najdete inspiraci na stovky cviků a triků s giboardem, které vás budou bavit a motivovat k pravidelnému cvičení.

Důležitost Pravidelného Cvičení

Pravidelné cvičení na balanční desce je klíčem k posílení svalů, zlepšení stability a prevenci úrazů. I když už bolest ustoupí, je důležité cvičit preventivně. Cvičení s giboardem je zábavné a motivující, což zvyšuje pravděpodobnost, že žádný den cvičení nevynecháte.

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Prosím vložte svůj koment
Prosím vyplňte své jméno