Elektrický longboard Koowheel – Recenze

Jsme tu pro vás s další recenzí našich produktů. Tentokrát se podíváme na zoubek elektrickému skateboardu značky Koowheel. Podívejte se, jak dopadne v našem testu!

0
3481

Milovníci skateboardů, longboardů a prken všeho druhu, rychle sem! Dnes totiž testujeme elektrický longboard značky Koowheel.

Dan, který osobně testuje všechny hračky, které jsou na HOPsej.cz dostupné, měl možnost vyzkoušet nějaký ten elektrický longboard/skateboard už několikrát a ne vždy to dopadlo dle jeho představ. U Koowheelu byl ale velmi mile překvapen.

Parametry produktu

Výrobce uvádí parametry longboardu následovně:

  • Náhon na dvě kola
  • Maximální rychlost: 40 km/h
  • Dojezd na jedno nabití: 15-20 km
  • Nosnost: 130 kg
  • Minimální zátěž: 20 kg
  • Výkon: 700 W

Naše dojmy

K ovládání longboardu slouží malý ovladač, který se pohodlně drží v ruce. Joystickem se určuje rychlost jízdy. Čím více ho nakloníte dopředu, tím rychleji jedete. Náklonem dozadu zabrzdíte. Směr jízdy (jestli longoboard pojede dopředu nebo dozadu) se přepíná na boku ovladače. Ovládání je jednoduché, intuitivní, funkční a za nás v pořádku.

Brzdění je příjemně plynulé, což je věc, kterou se každý elektro longboard na trhu pyšnit nemůže. Longboardy levnější kategorie často brzdí nečekaným cuknutím, takže prkno sice zastaví, ale vy letíte po hlavě dál. Koolwheel to nedělá a brzdění je bezpečné.

Jízdu v terénu mimo asfalt zvládá Koowheel poměrně dobře a poradí si i s rozbitým chodníkem. Není to sice žádné terénní vozítko (což ani výrobce netvrdí), ale i po trávě jede bez problému. S retardéry na silnici si hravě poradí a i jízda do kopce nás mile překvapila. Bez zpomalení a cukání vyjede i prudký kopec.

Za nás je tedy elektrický longboard Koowheel skvělá hračka, která naplnila naše očekávání na jedničku s hvězdičkou. Poměr cena/kvalita je u tohoto produktu perfektní.

Co vy? Měli jste možnost vyzkoušet? Budeme rádi za váš názor.

 

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Prosím vložte svůj koment
Prosím vyplňte své jméno