Jak jezdit na hoverboardu

Dnešní video je určené pro všechny milovníky netradičních elektrických přibližovadel. Naučíme vás totiž jezdit na hoverboardu.

2
3041

Ahoj Všem!

Už jste zkoušeli hoverboard? Ne? Tak to je nejvyšší čas! V dnešním videu vám ukážeme, jak jízdu na hoverboardu zvládnete raz dva. A nebojte se, je to úplná hračka.

Pro úplný návod se podívejte na video, ale já tu mám pro vás ještě pár tipů na závěr:

  1. Dodržujte minimální váhu jezdce stanovenou výrobcem. V případě, že jezdcem bude dítě, které tento limit nesplňuje, může se stát, že čidla hoverboardu přestanou dítě detekovat a hoverboard se pod ním vypne, což by mohlo být nebezpečné.
  2. Stůjte opravdu na senzorech. Obzvláště lidé menšího vzrůstu mají tendenci stavět nohy blíže ke středu. V tomto případě mohou senzory jezdce opět přestat detekovat.
  3. Hoverboard je skvělá hračka, ale určitě ho nedoporučujeme jako dopravní prostředek do města. Svou šířkou zabírá příliš mnoho místa, takže se budete jen těžko prodírat davem. Také kolečka hoverboardu nejsou na město ideální, protože jsou poměrně malá, to znamená, že vás každý malý výmol, kočičí hlava a nerovnost vyvede z rovnováhy. Pro ty, kteří chtějí jezdit na elektrickém přibližovadle ve městě bychom určitě doporučili spíše elektrickou jednokolku, protože ve městě funguje mnohem lépe. Na srovnání těchto dvou vozítek se můžete podívat v našem dalším videu.

Tak ať to jezdí!

2 KOMENTÁŘE

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Prosím vložte svůj koment
Prosím vyplňte své jméno