Každý maturitní ples má plánované půlnoční překvapení, které má všechny dostat do varu. Představte si, že místo tanečních párů, které jsou na maturitním plese obvyklé, spatříte tým mladých skokanů, kteří vás uchvátí nejen svými výkony, ale také nevídanými skoky na speciálních skákacích botách.

→ Poptat vystoupení na maturák ←

Nejen taneční kroky, ale i skoky do nevídaného umění

Show na skákacích botách – to je půlnočko, která v sobě spojuje nejen umění, ale také odvahu a neskutečnou fyzickou zdatnost. Tým mladých sportovců na skákacích botách vytváří představení, které je plné energie a synchronizovaných skoků. Diváci jsou vždy naprosto ohromeni tím, co vidí.

Představení na skákacích botách má několik variant a každá se dá na míru přizpůsobit právě Vašemu plesu. Mezi nejoblíbenější patří vystoupení klauna s principálem, odvážnějším se zalíbí skokan v obleku s trhací košilí. A pro adrenalinové nadšence se během show dají použít i pyrotechnické efekty a výsledkem je mimořádně skvělá světelná show.

→ Chci hopsavé půlnoční překvapení! ←

Umění skoku: Odvaha, výkony a překvapení

Když se hodiny blíží k půlnočnímu okamžiku, nikdo netuší, co je čeká. Představitelé sportovního souboru se postaví na pódium ve zvláštním obuvi, která všechny ohromí – jsou to skákací boty. Ano, dobře jste četli, skákací boty na maturitním plese! A to je jen začátek neuvěřitelného představení, které budí zvědavost i nadšení.

Ředitelka na skákacích botách!

Co kdyby jako první vystoupila na skákacích botách ředitelka školy? Na takový moment jistě jen tak někdo nezapomene. Do 5 minut se na skákacích botách umí pohybovat úplně každý – třeba i váš třídní! Žádné nebezpečí nehrozí a s paní ředitelkou si mohou dát kolečko slávy kolem celého sálu.

Buďte kreativní

Nebojte vyjít ze zaběhlých kolejí a zkuste něco nového. Ať už je to v umění, hudbě nebo každodenním životě, odvaha být originální může přinést nečekané a krásné výsledky. Třeba i o půlnoci na Vašem maturitním plese – v čem bude ten Váš originální a jedinečný?

 

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Prosím vložte svůj koment
Prosím vyplňte své jméno