Maturitní ples – ten okamžik, kdy se loučíme se střední školou a vstupujeme do dospělého života. Je to večer, na který čekáme celou střední. A proto by mělo být všechno naprosto dokonalé. Součástí tohoto jedinečného večera může být adrenalinové půlnoční překvapení – show, kterou nikdo nezapomene!

→ Poptat vystoupení na ples ←

Půlnočko ve vašem stylu

Show na skákacích botách má mnoho podob. Ve všech našich představení najdete mnoho vysokých skoků, triků, hodně akrobacie a hlavně i salta a zapojení dobrovolníků do show. Důležité je, že si hopsavé půlnoční překvapení můžete sladit s vaším stylem plesu. Chcete vtipnou show se šíleným klaunem? Je tu pro vás vystoupení klauna s principálem. Raději byste skokany viděli ve stejném dresscodu, jako hosty v sále? Pak na vás čeká skokan v obleku. Chtěli byste ještě více adrenalinu? Pak je tu světelná show během které se používají pyrotechnické efekty.

→ Chci si vybrat show na maturiťák ←

Zapojení profesorů do show

A co třídní učitel? Proč ho do představení nezahrnout? Máme pro něj skákací boty připraveny! Ano, čtete správně. Naučíme ho to v zákulisí za 5 minut! Bude to zážitek, který si bude pamatovat do konce života.

Poradíme vám se show na míru

Takže, co říkáte? Jste připraveni udělat z vašeho maturitního plesu nezapomenutelný zážitek? Zavolejte nám nebo napište a my vám rádi poradíme a připravíme vám půlnoční překvapení, které vás i vaše spolužáky dostane!

Netradiční představení

Nezapomeňte, že celý život je jedno velké představení. A na maturitním plese máte šanci ukázat to světu. Buďte odvážní, buďte originální, buďte tím, kým jste. A my vám v tom rádi pomůžeme. Vaše půlnočko na maturitním plese se stane okamžikem, na který budete vzpomínat s úsměvem na rtech. I váš třídní:)

Zvedněte telefon a kontaktujte nás ještě dnes. Vytvořme spolu show, která nikdy nezapadne do zapomnění!

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Prosím vložte svůj koment
Prosím vyplňte své jméno