Maturitní ples je večer, kdy se loučíte se střední školou a před vámi stojí vstup do dospělého života. Je to chvíle, na kterou se těšíte a kterou si přejete oslavit něčím zvláštním a nezapomenutelným. A právě pro to pro vás máme něco, co vás doslova dostane! Představujeme vám naše půlnoční překvapení – Skákací show na maturitním plese!

Skákací boty jako klíč k nevšednímu zážitku

Skákací boty jsou pro každého, kdo touží po něčem jiném. Něčem, co přinese smích, radost a adrenalin do večera, který si budete pamatovat po zbytek života. Naše skákací show na maturitním plese je revoluční způsob, jak rozproudit atmosféru a přinést na váš ples neopakovatelný zážitek.

→ Poptat vystoupení na maturitní ples ←

Spektákl, co vás doslova vynese do oblak

Naše show je plná energie, akrobacie a samozřejmě skákání. Skákací boty nám umožňují doslova vlétnout na parket a předvést vám něco, co jste na maturitním plese určitě ještě neviděli. Budeme se skákat, chodit po rukou, stavět se na hlavu nebo létat přes hlavy vašich učitelů.

→ Chci si vybrat show na maturitní ples ←

Přizpůsobíme se vašemu stylu

Ať už chcete, aby naše show ladila s tématem vašeho plesu nebo si přejete pojmout vystoupení ryze sportovně, jsme tu pro vás. Umíme se přizpůsobit libovolnému tématu a vytvořit show, která bude do puntíku laděná podle vašich představ. Elegantní zlatí skokani, superhrdinové nebo klasická freestyle show se může stát půlnočním překvapením právě na vašem plese.

Zapojte třídního učitele a odvážné spolužáky

Chcete udělat z naší show ještě větší zážitek pro všechny? Zapojte do toho i svého třídního učitele a odvážnější spolužáky. Třídnímu můžeme dokonce půjčit skákací boty a naučit ho skákat v zákulisí za pouhých 5 minut. Žádné nebezpečí nehrozí a bude to skvělá příležitost pro všechny se pořádně pobavit a užít si maturitní ples naplno.

Neobvyklé představení pro váš ples

Nyní je ten pravý čas, abyste se rozhodli pro něco neobvyklého, něco, co udělá váš maturitní ples jedinečným. Nechte nás udělat z vašeho půlnočního překvapení nezapomenutelnou chvíli, na kterou budete vy a vaši spolužáci pamatovat dlouho a s úsměvem na tváři.

Zvedněte telefon a kontaktujte nás ještě dnes. Vytvoříme pro vás show, kterou nikdo nezapomene, a která bude tím pravým půlnočním překvapením na vašem maturitním plese!

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Prosím vložte svůj koment
Prosím vyplňte své jméno