affiliate sport
affiliate sport

V následujícím videu i článku se dočtete o našich TOP produktech, na které vám můžeme nabídnout zajímavé provize. Pro Českou republiku a Slovenkso jsme oficiálními dovozci následujících značek:

  • Gibbon Slacklines
  • Tomsen snowskates
  • Klokaní boty Aerower
  • POGO tyče TK8

Zajímavé affiliate provize nabízíme také na:

  • Dražší kvalitní trampolíny Berg
  • Elektrické jednokolky EUC

→ Zaregistrujte se do HOPsej affiliate programu ←

Měsíční chůze s klokaními boty Aerower

Tenhle produkt se ve světe prodává po tisících a reprezentuje nejefektivnější a zároveň nejšetrnější způsob cvičení, jaký kdy lidský mozek vymyslel. Klokaní boty si vybere koncový zákazník na pultech v obchodu, majitelé fitness a posiloven, kteří se rozhodnou otevřít lekce Jumple. Nebo majitelé sportovních klubů, kteří boty využijí v rámci fyzioterapie. Pokud máte web o cvičení, využijte SEO příležitost a napište článek o běhání s nadváhou, rehabilitacích po operaci, nebo třeba jak zhubnout zábavnou formou. Pokud vlastníte fitko, dejte affiliate odkaz do ceníku s informací, že lidi s vlastními botami, mají slevu na lekci. Stačí jen najít příležitost a inkasovat provize.

Vybalancujte své příjmy a svezte se na trendu Gibbon slacklines

Jsme dovozci nejznámější značky Gibbon, která v podstatě vybudovala tenhle sport. A vy se nyní můžete stát jejich prodejci, či affiliate partnery. Slacklines si pro sebe kupují jednotlivci, ale i majitelé menších fitness a posiloven, či sportovních klubů, kteří chtějí pro své návštěvníky a svěřence něco nového. Spolupráce e-shopu s affiliate partnery představuje velmi zajímavé provize pro všechny. Vaše affilliate odkazy krásně zafungují na webech s tématikou fitness, jógy, ale i rehabilitace. 

Sněžné brusle Tomsen Snowskates – Jednodušší a zábavnější, než lyže

Sněžné brusle Tomsen jsou jedním z našich nejzajímavějších produktů, protože mají velkou cílovku a každý rok jich prodáme o 50-100% více, než v tom předešlém. Jelikož konkurence zatím nenaskočila, máte možnost pomoci s propagací a vydělat si opravdu pěkné peníze. Produkt je ideální pro velkoobchodní prodej, majitelé půjčoven lyží i vládce krátkých sjezdovek. A dokud není konkurence, můžete se stát pro nás jako dovozce prominentními distributory. Spolupráce e-shopu s affiliate partnery představuje velmi zajímavé provize pro všechny.

Máte affiliate na lyže/ snowboardy? Tak na svůj web rozhodně přidejte sekci sněžných bruslí…

Ať vám příjmy skáčou vyš a výš

Hopsej.cz je specialista na hopsadla všeho druhu. Skákací boty a tyče jsou v mnoha ohledech zajímavou příležitostí jak pro affiliate partnery, tak potažmo pro velkoobchodní řetězce. Sofistikované sportovní pomůcky si získávají stále větší oblibu, jelikož představují nové alternativy sportování.  

Affiliate na elektromobilitu

Affiliate na Elektrické jednokolky, koloběžky a motokáry té nejvyšší kvality nabízí velmi zajímavé provize pro všechny. Dopravní prostředky budoucnosti, které k provozu využívají elektrickou energii méně zatěžují životní prostředí a jsou udržitelným způsobem dopravy. Jsme dovozci budoucnosti v dopravě, vy se můžete stát našimi distributory. Pokud máte web o udržitelné budoucnosti, ekologii, netradičních sportech nebo třeba lifestylu a zdravém životním stylu, napište o budoucnosti v dopravě a prodejte jim ji pomoci affiliate odkazů.

→ Zaregistrujte se do HOPsej affiliate programu ←

Skoč si pro lepší budoucnost

Jak bychom se mohli jmenovat hopsej.cz, kdybychom nenabízeli i affiliate na trampolíny. Kvalitní trampolíny Berg s poctivou konstrukcí, díky které skáčou výš a vydrží mnohem víc. Jako dovozci víme, jakou hodnotu představují, teď na to musíte přijít i vy, jako naši distributoři. Své zákazníky si najdou mezi koncovými klienty na prodejnách velkoobchodů nebo na ubytovacích a sportovních zařízeních. Spolupráce e-shopu s affiliate partnery představuje velmi zajímavé provize pro všechny.

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Prosím vložte svůj koment
Prosím vyplňte své jméno