Jsme dovozci nejznámější značky Gibbon, která v podstatě vybudovala tenhle sport. A vy se nyní můžete stát jejich distributory a affiliate partnery. Tenhle způsob protažení svalů celého těla si získává stále větší pozornost. Proč? Učí správnému držení těla, najití rovnováhy, zlepšení koncentrace a soustředění. Tenhle sport se navíc stal doplňujícím pro mnoho dalších. Je i skvělou pomůckou při rehabilitacích či fyzioterapiích, kterou rádi využijí sportovní lékaři i fyzioterapeuti. Pokud chcete propagovat kvalitní produkty se zajímavou provizí, je to právně Gibbon.

→ Zaregistrujte se do HOPsej affiliate programu ←

Cílovka vám utrhne ruce 

Cílovkou Slacklines nejsou jen vrcholoví sportovci, ale běžní smrtelníci, kteří si chtějí chůzi na laně prostě zkusit. Nabízíme hotové sety, které zvládne natáhnout opravdu každý. Propagovat lze Gibbon sety pro skákání triků a salt. Line na klidnější statické triky. Lehké line, které sbalíte na výlet do přírody, ale i dlouhé longline pro ty, kteří mají rádi výzvu. Za zmínku stojí i konstrukce pro natažení slacklines v místech, kde nejsou stromy. A zapomínat byste neměli ani na GiBoardy, boží hračku pro všechny, co chtějí trénovat rovnováhu doma.

Musíte cílit přesně

Slacklines si vybere jednotlivec ve velkoobchodu, ale i majitelé menších fitness a posiloven, či sportovních klubů, kteří chtějí pro své návštěvníky a svěřence něco nového. Spolupráce e-shopu s affiliate partnery představuje velmi zajímavé provize pro všechny.

→ Zaregistrujte se do HOPsej affiliate programu ←

Svezte se na trendu 

Se správným SEO budete mít garantovány krásné příjmy. Lidem, kteří třeba slacklines mají, můžete doporučit další konstrukce. Vaše affilliate odkazy krásně zafungují na webech s tématikou fitness, jógy, ale i rehabilitace. 

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Prosím vložte svůj koment
Prosím vyplňte své jméno