Klokaní fitness boty Aerower

Tenhle produkt měl původně představovat jen alternativu cvičení pro sportovce po zranění, kteří potřebovali v rámci rehabilitace další pohyb. Záhy si však našel cestu k běžným uživatelům. Ti na něm nejvíce milují volnost pohybu a energii, kterou díky němu nejen vydávají, ale i čerpají. 

→ Zaregistrujte se do HOPsej affiliate programu ←

Affiliate na zdravotní boty k rehabilitaci i zábavě

Tyhle boty tlumí nárazy až o 80%, čímž šetří klouby a zpřístupňují tak cvičení i lidem s nadváhou. Zároveň s nimi spalujete tuky, formujete postavu a zpevňujete svaly, jelikož jsou těžší, než normální boty. 

Cílovka je bezbřehá

Odběratelé najdete všude. Představují tak pro nás jako dovozce a vás jako distributora velmi zajímavou příležitost, stejně tak jako náš affiliate marketing. Za tenhle produkt vám cílovka jednoduše utrhá ruce. A cílovku zde, na rozdíl od jiných produktů, představují všichni. Mladší i starší ročníky. Lidé s nadváhou. Lidé, kteří mají problémy s klouby. Sportovci, kteří potřebují rehabilitovat. Ale i naprosto zdraví jedinci, kteří milují zkoušení nových alternativ pohybu. 

Koncový zákazník, i majitelé firem 

Klokaní boty si vybere koncový zákazník na pultech v obchodu. Ale neuvěřitelně zajímavou skupinou odběratelů pro velkoobchod budou představovat i majitelé fitness a posiloven, kteří se rozhodnou pro zajímavý zdroj příjmů s minimální investicí, otevřením lekcí aerobiku na klokaních botách, neboli cvičení Jumple. A rovněž majitelé sportovních klubů, kteří boty využijí v rámci fyzioterapie. Přitom vaše úsilí nezhatí jiný e-shop s podstřelenou cenou. Spolupráce e-shopu s affiliate partnery představuje velmi zajímavé provize pro všechny. 

→ Zaregistrujte se do HOPsej affiliate programu ←

Jak naboostovat affiliate marketing

Pokud máte web o cvičení, využijte SEO příležitost a napište článek o běhání s nadváhou, rehabilitacích po operaci, nebo třeba jak zhubnout zábavnou formou. Pokud vlastníte fitko, dejte affiliate odkaz do ceníku s informací, že lidi s vlastními botami, mají slevu na lekci. Stačí jen najít příležitost a inkasovat provize.

Affiliate na skákací boty i POGO tyče

POGO skákací tyč je super také jako tréninkový doplněk pro motorkáře. Jsme dovozci, vy se můžete stát našimi partnery. Sofistikované sportovní pomůcky si získávají stále větší oblibu, jelikož představují nové alternativy sportování. Navíc při používání skákacích bot či tyče zabírá hluboké svalstvo, díky čemuž dochází k jeho posílení a zpevnění. Je tak zajímavou příležitostí pro sportovní trenéry, velkoobchodní řetězce i speciálky. Spolupráce e-shopu s affiliate partnery představuje velmi zajímavé provize pro všechny.  

Affiliate marketing

Kde uspějete? V dárkových rádcích, kde dáváte tipy na dárky pro děti i dospělé. Nebo na webech s tipy na fitness a zdravý životní styl. Díky pomoci s propagací můžete získat zajímavé provize. Hopsadla představují velmi netradiční sport, který však nyní doskákal do popředí. 

→ Zaregistrujte se do HOPsej affiliate programu ←

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Prosím vložte svůj koment
Prosím vyplňte své jméno