Kdo propaguje přes affiliate lyže a SNB, musí přidat i snowskates

→ Zaregistrujte se do HOPsej affiliate programu ←

Jelikož konkurence zatím nenaskočila, máte možnost pomoci s propagací a vydělat si opravdu pěkné peníze. Produkt je ideální pro velkoobchodní prodej, majitelé půjčoven lyží i vládce krátkých sjezdovek. A dokud není konkurence, můžete se stát pro nás jako dovozce prominentními prodejci. Spolupráce e-shopu s affiliate partnery představuje velmi zajímavé provize pro všechny.

Bruslaři, hokejisti nebo třeba maminky

Thomson lyže jsou plnohodnotnou náhradou za běžné lyže. Na rozdíl od snowboardu a lyží, mají spoustu výhod. Tak za prvé nezabírají místo, což je obří devíza pro početnější rodiny nebo větší skupiny přátel, kteří se rozhodnou společně vyrazit na hory. Navíc jsou snazší na naučení, takže je zvládne i naprostý začátečník během jediného dopoledne. A jsou i ideální variantou pro ty, kteří neumí nebo prostě nechtějí lyžovat. Velkým pomocníkem budou i pro rodiče malých dětí, jelikož je pohyb na nich mnohem svižnější a obratnější. 

→ Zaregistrujte se do HOPsej affiliate programu ←

Affiliate na naše zimní produkty

Máte web pro rodiče? Prodejte jim pomoci affiliate odkazů sněžné brusle v článku o prvním lyžování s dětmi. Češi jsou národem hokejistů a bruslařů, pokud na ně skrz svůj web cílíte, ukažte jim naše hokejová videa s Martinem Procházkou. Cílovka je bezbřehá, stejně jako provize.

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Prosím vložte svůj koment
Prosím vyplňte své jméno