Sádrokartonářské chůdy –

Sádrokartonářské chůdy jsou ve světě velmi oblíbenou pomůckou pro všechny řemeslníky. Zkuste díky nim i vy zefektivnit svou práci!

0
1975

Sádrokartonářské chůdy používají řemeslníci po celém světě, ale v Čechách jsou z nějakého důvodu zatím poměrně málo rozšířené. Pojďme si tedy tyto chůdy pro dělníky představit.

Sádrokartonářské chůdy – pro koho jsou určeny

Jak už název napovídá, nejvíce jsou pracovní chůdy rozšířeny mezi sádrokartonáři. Rozhodně z nich ale nebudou mít užitek jen oni. Jedná se o revoluční pomůcku pro všechny řemeslníky, elektrikáře, malíře, sadaře… Prostě všechny, kteří potřebují pracovat ve výšce, kam běžně nedosáhnou.

Po pár minutách tréningu zvládne chůzi na pracovních chůdách každý

Pracovní chůdy vs. štafle

Říkáte si, proč pořizovat chůdy, když máte k dispozici staré dobré štafle? Odpovědí je pohodlí a hlavně mobilita. Štafle jsou sice klasika, která nikoho nepřekvapí, ale je třeba z nich neustále slézat a namáhavě je přesouvat z místa na místo. Na chůdách si jako na prodloužených nohách snadno přejdete, kam je třeba, což ohromně šetří čas i námahu. Jako řemeslník tedy zvládnete za stejný čas udělat víc práce, což se vyplatí i finančně.

Je těžké se na nich naučit?

Není! Tyto chůdy nejsou žádným výstřelkem pro cirkusáky. Jsou konstruovány s důrazem na stabilitu tak, aby chůzi na nich zvládl každý průměrně pohybově nadaný člověk. Ano, bude potřeba si na ně zvyknout a naučit se na nich držet stabilitu, ale pro většinu lidí to bude otázka maximálně dvaceti minut. Rozhodně to nevzdávejte po prvním zavrávorání a trénujte. Opravdu to není nic těžkého.

Vázání aneb jak to drží na noze?

Většina prodejců nabízí chůdy s obyčejným čínským vázáním, které není ideální, protože má tendenci se povolat a musíte ho co chvíli dotahovat. Pouze na HOPsej.cz dostanete chůdy s vylepšeným vázáním na suchý zip, který drží a můžete se na něj spolehnout.

Vázání u sádrokartonářských chůd

Navíc nabízíme možnost dokoupení vylepšeného vázání Calf-Cuff, které je ještě pohodlnější. Lze ho totiž nastavit přesně na šířku nohy, což oceníte, pokud na chůdách trávíte více času.

 

 

 

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Prosím vložte svůj koment
Prosím vyplňte své jméno