Na eshopu najdete celou sekci produktů, které se vám budou v karanténě hodit. V tomto článku najdete výběr toho nejlepšího. Naše tipy jsou rozdělené do dvou hlavních kategorií podle toho, jestli potřebujete zabavit děti v bytě, nebo máte k dispozici zahradu, kam můžete dítě alespoň na chvíli vypustit. V každém případě prosím pamatujte na karanténní opatření a bezezbytku je dodržujte!

zábava do karantény

 

Zábava na doma

Zavřít dítě na několik týdnů do bytu je hazard s duševním zdravím všech zúčastněných. Lepší něž mlátit hlavou do zdi však bude zajistit dětem kvalitní zábavu. Jak tedy zabavit děti doma v karanténě?

Hrazdy a houpačky

Když se děti nemohou vyběhat venku, je třeba jim přivést trochu zdravého pohybu dovnitř. Hrazdy k tomu skvěle poslouží. Nejen, že se na ní děti skvěle vyblbnou a unaví, ale navíc se celkově zpevní a skvěle procvičí hrubou motoriku.

hrazda do dveří
Dětská hrazda

Dětskou hrazdu můžete zavěsit buď ze stropu, nebo ji pověsit na kovovou hrazdu do dveří. Tu jistě ocení i dospělí, kteří na ní mohou trénovat, než se znovu otevřou fitness centra a sportoviště.

hrazda do futer
Hrazda do dveří

Yoyo

Klasické yoyo zná asi každý. S tímto se však dá dělat spousta triků! Než je vaše ratolest všechny natrénuje, zabere mu to hodně hodin práce a soustředění, a to přece chceme, ne :-)? Navíc bude mít cool novou dovednost, až se znovu vrátí mezi kamarády a spolužáky.

zábava do bytu
Yoyo je malé, ale zabaví

Basketbal na doma

Když nemůže dítě na hřiště, musí hřiště za ním. Tento basketbalový koš je díky své konstrukci ideální do bytu.

Zábava do bytu
Basketbalový koš do bytu

Zábava na zahradu

Patříte mezi ty šťastnější a máte zahradu, kam můžete děti vypustit? I pro vás máme zaručené tipy.

Hoverboard a hovershoes

Elektrická jezdítka všeho druhu děti milují. Na hoverboardu se snadno naučí jezdit i malé dítě, proto že to není žádná věda. Je třeba si však dát pozor na minimální váhový limit (cca 35 kg).

jak zabavit školáka
Hoverboard pro větší i menší děti

Máte doma větší dítě či puberťáka? Kupte mu hovershoes. Naučit se na nich už je trochu výzva a chce to nějaký ten trénink, takže nedoporučujeme pro menší děti. Váš puberťák vás ale za takový dárek bude milovat.

zábava na zahradu
Hovershoes pro větší děti

Pogo tyč

Pogo tyče skvěle trénují rovnováhu, posilují tělo a zabaví i to nejvíc hyperaktivní dítě.

zábava na zahradu
Pogo tyče pro všechny hopsálky

Freeline skates

Klasický skateboard už vašeho miláčka nebaví? Freeline skates jsou novu výzvou! Chce to jen rovný povrch (při troše dobré vůle se dá trénovat i v předsíni) a trochu odhodlání.
Doporučujeme spíš pro starší děti.

zábava do karantény
Freeline skates – nová výzva pro skejťáky

Klokaní boty

Máte doma hopsálka a neposedu? Klokaní boty mu udělají radost. Není to nic těžkého a jsou vhodné už od 5 let.

Zábava na zahradu
Klokaní boty zpestří běhání po zahradě

Trampolína

Existuje snad nějaké dítě, které by nemělo rádo trampolínu? Asi ne. Tyto trampolíny jsou kvalitní, takže si na nich zaskáčí malí i velcí skokani. Trampolína totiž není jen pro legraci. Sami uvidíte, jak dá zabrat břišním a zádovým svalům. Nejlepší je, že si toho cvičení kvůli té zábavě ani nevšimnete :-).

Závabava na zahradu
Trampolína procvičí tělo celé rodině

Máte také tipy, jak sebe a své děti zabavit v karanténě? Napište nám je do diskuze!

My vám přejeme do karantény hodně zdraví, zábavy a pevné nervy :-).

 

 

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Prosím vložte svůj koment
Prosím vyplňte své jméno