Testujeme: Segway Drift

Klasický Segway všichni známe. Věděli jste ale, že Segway vyrábí i tohoto drobečka? Podívejte se, jak dopadl v našem testu.

0
2725

V dnešním článku vás seznámíme s novinku známe značky Segway. Nebojte se, nehodláme vás seznamovat s klasickým velkým Segwayem, na kterém se prohání turisté po Praze. Dnes budeme mluvit o něčem o hodně menším.

Segway přišel na trh s novinkou jménem Segway Drift W1. Jedná se v podstatě o takové „hoverboardové brusle“ s poměrně malým kolečkem.

Oproti klasickému hoverboardu je kolečko o dost menší, takže brusle velmi rychle reagují. Nevýhodou malého kolečka je však to, že je vyvede z rovnováhy každá nerovnost povrchu. Nohy mají také tendenci se při jízdě rozjíždět, což může být pro začátečníky náročnější.

Drift je velmi zábavná hračka, ale určitě ne dopravní prostředek do města.

Segway Drift určitě není určený jako dopravní prostředek do města. Je to spíše taková hračka pro nadšence, kteří budou na Driftu dělat různé triky na dokonalém povrchu. Vzhledem k poměrně kompaktním rozměrům by se mohlo zdát, že je to ideální vozítko, které hodíte do batohu a v případě potřeby použijete. Každá brusle má ale 3,5 kg, což už se docela pronese.

Podívejme se ještě na parametry

  • maximální rychlost je 12 km/h,
  • brusle vám vydrží v provozu přibližně 45 minut,
  • hmotnost obou bruslí dohromady je 7 kg.

Segway Drift určitě doporučujeme na vyblbnutí pro každého, kdo má rád elektrická vozítka. Na výpravy do města bychom doporučili určitě spíše elektrickou jednokolku nebo Segway Mini.

Drift ale určitě za pozornost stojí a jestli chcete vidět, jak jsme ho testovali, podívejte se na naše video výše.

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Prosím vložte svůj koment
Prosím vyplňte své jméno