Recenze elektrické jednokolky Inmotion V8

Elektrickou jednokolku Inmotion V8 testujeme poctivě už více než rok. Po 1000 najetých kilometrech je čas na podrobnou recenzi.

4
3862

Jednokolka Inmotion V8 je naším věrným společníkem už víc než rok. Je používána každý den, převážena v dopravních prostředcích a obecně to rozhodně není produkt, na který by se u nás prášilo v koutě. Není tedy divu, že nějaký ten škrábanec se na ní objevil. V podstatě jediné, co na ní můžeme hodnotit negativně je lesklé provedení, na kterém jsou škrábance více vidět. Bohužel je teď takový trend a ani u konkurence se tomu člověk nevyhne. Není to ale nic, co by se nedalo přežít a jedná se opravdu jen o kosmetickou záležitost.

Výbava jednokolky Inmotion V8

Na jednokolce je opravdu je skvělá její technická výbava.
Kvalitní světlo v předu má dostatečnou intenzit na to, aby člověk ve tmě dobře viděl kam jede. Navíc je dobře viděn i svým okolím, takže je jízda za zhoršené viditelnosti bezpečná.

Na co si uživatel velmi rychle zvykne je tlačítko v madlu jednokolky, které při zvednutí jednokolku vypne. To je velmi praktické například v momentě, kdy jednokolku vynášíte do tramvaje, schodů apod.

V místech, kde není povolena jízda na jednokolce (metro, letiště, obchody) uživatel ocení teleskopické madlo. Díky němu můžete jednokolku pohodlně tlačit před sebou a nemusíte se s ní zbytečně tahat.

Milovníci ostré jízdy ocení vyšší úroveň stupaček, takže ani při ostřejších zatáčkách nebudete drhnout o zem.

Motor modelu V8 má 800 W a nemá problém uvézt průměrného člověka i do prudkého kopce. Nemusíte se ani bát převážet na jednokolce těžší náklad. Pokud se chystáte na poštu s těžkým balíkem, Inmotion V8 vás oba snadno uveze.

Po naší nemilé zkušenosti s levnějšími čínskými jednokolkami oceňujeme i to, že se díky výklopnému víku snadno dostanete k ventiku. Dofouknutí kola je tedy úplná hračka.

Jak je na tom konkurence?

Podle našeho názoru je Inmotion V8 v současné době jednokolka s nejlepším poměrem cena/výkon. Značka Inmotion vyrábí ještě vyšší model V10, který může jet rychlostí až 45 km/h, mnohem větší dojezd, ale váží skoro 20 kg, což už je na náš vkus poměrně dost.

Konkurencí je i značka Segway Ninebot, která přišla s jednokolkou s označením Z10. Z té se dá vyždímat rychlost až 50 km/h, což je rychlost sice dechberoucí, ale jízda bez helmy  je v tomto případě už hazard se zdravím. Navíc máme obavy, že díky širšímu kolu bude trochu problém sehnat náhradní díly.

Závěrečné zhodnocení

Dle našeho názoru je Inmotion V8 opravdu skvělá jednokolka a rozhodě ji můžeme doporučit. Věříme, že vám bude sloužit tak dobře jako nám.
Inmotion V8 můžete koupit zde.

Pokud máte nějaké další dotazy, určitě nám napište do komentářů.

A jaké jsou vaše zkušenosti s elektrickými jednokolkami?

4 KOMENTÁŘE

  1. […] Za nás ideální poměr ceny a dojezdu splňuje Inmotion V8, která představuje zlatou střední cestu ve všech parametrech. Je dostatečně rychlá na to, abyste neměli pocit, že se loudáte, ale zase ne tak rychlá, abyste museli nosit motorkářskou helmu. Tak nějak uprostřed je i co se týče ceny a hmotnosti. Zde se můžete podívat na podrobnou recenzi Inmotion V8. […]

  2. […] Za nás ideální poměr ceny a dojezdu splňuje Inmotion V8F, která představuje zlatou střední cestu ve všech parametrech. Je dostatečně rychlá na to, abyste neměli pocit, že se loudáte, ale zase ne tak rychlá, abyste museli nosit motorkářskou helmu. Tak nějak uprostřed je i co se týče ceny a hmotnosti. Zde se můžete podívat na podrobnou recenzi Inmotion V8. […]

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Prosím vložte svůj koment
Prosím vyplňte své jméno